Společně pro úsměv

Vybráno 0 Kč 0 Kč
750 000 Kč
38 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
24. 5. 2024

Představení sbírky

Sbírka "Společně pro úsměv" je určena pro děti z dětského domova, které se účastní letních táborů ZARU. Tyto tábory jsou pro ně velkou příležitostí pro zábavu, dobrodružství a nové zážitky. Hledáme finance na úhradu stravy, ubytování, vzdělávacích aktivit a dalších nákladů, které umožní dětem prožít skvělé letní prázdniny plné radosti a smíchu. Vaše podpora nám pomůže udělat jejich sny skutečností. Díky za vaši podporu! 🌟😊

Komu pomůžeme?

Náš organizace se taktéž zaměřuje na podporu dětí a jejich rodin a proto pořádáme každý rok i speciální tábory pro matky samoživitelky. A co je nejlepší, tyto tábory jsou pro ně od nás úplně zdarma. Děti si mohou užít spousty zábavy, tvoření a nových zážitků. Dále bychom  také zmínili, že jsme už darovali úžasnou částku přes 380 tisíc korun jako finanční dary dětským domovům a dětem z chudších poměrů. Jsme šťastní, že můžeme přispět k jejich štěstí. Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v této skvělé práci. Díky za vaší pomoc! 🌝🧡

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze od vás budou použity na podporu rozvoje dětských domovů, včetně dětí z chudších poměrů. Díky těmto finančním prostředkům budeme moci zajistit zábavu, jídlo, ubytování a další potřeby, které pomohou dětem růst a rozvíjet se. Jsme nadšení, že můžeme přispět k jejich šťastnému a plnohodnotného dětství.

Děkujeme za vaši podporu při naplňování těchto důležitých aktivit pro děti! 😊🙂

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat