Jmenuji se Antonín Sivák a budu mít v srpnu 2 roky. Narodil jsem se po bezproblémovém těhotenství a měl jsem být zdraví chlapec. Osud tomu ale chtěl jinak a já jsem se po porodu nenadechl, musel jsem být resuscitován a následně mne uložily do inkubátoru, kde jsem byl zastupován a napojen na plicní ventilaci. Lékaři mi zavedli peg do bříška a také mi zjistili, že mám těžkou vadu sluchu OMO. Mám velký problém s přibíráním na váze, proto jsem tak maličký a hubený. Vývojově jsem jako 6 měsíční miminko. Zatím neumím sám sedět ani ani chodit, jenom ležím, po čtyřech se plazit neumím, jen se umím překulit na záda nebo na bříško.
Snažíme se s Toníčkem cvičit.











