Kdo nás zná, tak ví, že Apollo je asi největší smolař v okolí a možná i v republice. Je to tříletý adopťáček z útulku. Neskutečně skvělý pes, veselý, milující parťák a člen rodiny. Bohužel mu do vínku nebylo naděleno zdraví a ve třech letech ho čeká již pátá operace packy. Tentokrát operace menisku. Má za sebou už dvě TPLO kolen, poslední letos v srpnu, operaci menisku a také lokte. Všechny tyto operace, následné kontroly a rehabilitace jsou finančně velmi náročné a proto bychom chtěli moc poprosit o jakoukoliv pomoc. Předem moc děkuji! :)











