Victoria se narodila s oboustrannou vadou sluchu. Má těžkou vadu kompenzovatelnou sluchadly, a také symptomy vývojové dysfázie. Je to velmi veselá holčička, i přes všechny problémy kterým musí každý den čelit. Bohužel kvůli svému handicapu velmi špatně mluví a nejde ji stále správně rozumět a sama všemu porozumět. Tento typ sluchadel by ji usnadnil komunikaci s kamarády s učitelkami ve školce a brzy také ve škole na kterou se těší. Ale hlavně by mohla díky tomu žít mnohem plnohodnotnější život plný nových výzev.










