Slavíme 5 let NABOSO – 5 let radosti, práce, výzev, adrenalinu, kreativity a energie, která se nám díky vám vrací a žene nás dál. Naše pětileté výročí jsme se rozhodli oslavit nejen koncertováním, ale také návratem do studia…
..aneb vydáním prvního kapelního EP Napoprvé to neskončilo… :)
Pokračovali jsme ve společném koncertování a tvorbě nových songů a začali jsme snít o vydání prvního řádného kapelního alba. Snažíme se posouvat, pracovat na sobě, experimentujeme s novými formami hudebního vyjádření a pomalu, ale jistě, hledáme náš autentický bosý rukopis.
Moc rádi bychom s vámi v průběhu příštího roku sdíleli výsledky naší práce (a radosti) a poslali směrem k vám 10 nových autorských písní. Jsme v procesu, ale narážíme na limity našich finančních možností, které by nám umožnily představit naši tvorbu v co nejlepší kvalitě.
První singl z připravovaného, Be the Light, jsme i s lyric videem vydali na konci loňského roku. Poslední měsíce jsme strávili nahráváním a natáčením dalšího singlu i s videoklipem a moc se těšíme, že vám ho budeme moci již brzy představit. Realizace byla časové i finančně náročnější, ale věříme, že výsledek bude stát za to.
Naše EP mohlo vzniknout jen díky vaší (nejen) finanční podpoře a i napodruhé Vás chceme poprosit o pomoc dotáhnout náš sen a několikaleté úsilí do zdárného cíle.
Ze srdce vám děkujeme za vaši dosavadní podporu a doufáme, že vydání nového alba bude jen další zastávkou na naší bosé cestě.
Snad vám naše nahrané songy i odměny, které jsme pro vás připravili, přinesou radost!
Děkujeme, že jste i nadále spolu s námi Naboso! <3




















