Ahoj Bestie!
Chystáme pro vás nové album, na kterém dáváme dohromady všechno, co máme rádi – energii, emoce, kytary i kus života, který s námi sdílíte.
Abychom mohli dotáhnout desku do konce, obracíme se na vás, naše fanoušky a přátele.
Pomozte nám s dokončením nahrávání, mixem, masteringem a výrobou CD – a my vám za to s radostí něco vrátíme. 💪
Vážíme si každé pomoci, děkujeme!!!!
Vaše Bestie



















