Třetí fošna z naší punk-swingové dílny je na světě a rozhodli jsme se vám ji prostě dát. Brzy se objeví na Spotify, Bandzone, Apple music a dalších streamovacích službách. Neznamená to, že bychom byli tak bohatí a rozhazovali peníze a čas jen tak. Budeme rádi, když naší tvorbu podpoříte a hlavně ji s námi oslavíte na velkolepém křestu, jehož termín se včas dozvíte. Z vlastní zkušenosti víme, že doba dala stříbrným kolečkům s audio obsahem červenou a jelikož nemáme rádi plýtvání materiálem, vydáváme novou desku jen v digitální podobě. ALE pro fajnšmekry máme i varianty, jak se k hmatatelnému nosiči dostat.
Při výběru jakékoli odměny máš vstup na křest na guestlistu, tak se nezapomeň podepsat ;-)
Cílem našeho projektu je tedy:
1) naše finanční rovnováha – rozuměj 0 je náš cíl. Prozatím jsme –100.000,-
2) pronájem důstojného prostoru na křest a oslavu s vámi
3) pokud se částka vybere, vydáme se cestou vinylu
Věříme, že vás některá z odměn osloví a naší kapelu podpoříte.


























