Už více než 3,5 roku šijí naše holky s neuvěřitelným nasazením a láskou věci, které pomáhají tam, kde je to nejvíc potřeba.
Za tu dobu vznikly adaptivní oděvy pro pacienty v nemocnicích, oblečení pro vojáky, kukly, mikiny a další potřebné věci, které hřejí nejen tělo, ale i duši. ❤️
Nikdy neřekly „ne“.
Když bylo potřeba, sbíraly materiál, přešívaly staré věci, nebo pracně hledaly ty, kteří mohli pomoci. Každý steh, každý kousek látky, každý večer u šicího stroje má svůj příběh – příběh lidskosti, solidarity a srdce.
Dnes vás prosíme, abyste se k nám přidali – pomozte nám šít dál.
Ať můžeme i nadále rozdávat teplo, víru a naději tam, kde je to nejvíce potřeba. 🙏











