Přijali jsme pejska, který žil v malé boudě na řetězu… Měl obrovské štěstí, jinak by tam zůstal dál.
Bez venčení, bez procházek, bez lásky, kterou si rodinný pes zaslouží.
Na místě se povedlo s majiteli domluvit, aby se ho vzdali a umístili psa k nám. Nevěděli, jak jinak jej zabezpečit než životem na řetězu. 🥺 Že trpí, je nejspíš ani nenapadlo… 🤦♀️











