Sbírka je pro sestřičku Klárku, která bohužel zůstala na pospas vlastnímu osudu bez pomoci. Klárka je momentálně na parenterální výživě, je doma a má velké bolesti, potřebuje spoustu léků ….. Ale její invalidní důchod nepokrývá ani nájem…..




29. 11. 2022 14:05
Poděkování <3
Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







