Chtěla bych využít sbírky na terapie a rehabilitace, které pravidelně navštěvujeme i ty které nás teprve čekají. Delfinoterapie tu jsme již loni absolvovali a měla pozitivní účinek, tato terapie je nesmírně drahá ( letos už se pohybuje se spojenými náklady okolo 280 000,-) Terapie Dr. Vel v Polsku, kde jsme již tři turnusy absolvovali a Sebíkovi velmi pomohli ku předu ( 100 000,- jeden turnus, jezdíme každé tři měsíce). Také na intenzivní rehabilitace u nás v Brně, kde už jsem se nezávazně byla ptát ( 3–4 týdení intenzivní rehabilitame, je nutná opakovat aspoň 3× do roka, 100 000,- ). Pokud by se podařilo vybrat ve sbírce dostatečné množství peněz na uskutečnění všech těchto potřebných terapií a rehabilitací, měli bychom chvíli klid a mohla bych veškerý čas věnovat nezbytným věcem a dětem a netrávit všechen čas shánění finančních prostředků.
