Manžel od r.2020 prodělal trojnásobný bypass, transplantaci ledviny, embolii a amputaci nohy pod kolenem. V tuto chvíli je v IKEMu a čeká na další amputaci. Jelikož úřad práce nepřispěje na schodišťový výtah, jezdí manžel z prvního patra – 22 schodů po zadku pomocí rukou. Nemůže dýchat a ze země ho poté dostat na vozíček je velký boj. Sehnali jsme firmu, která je schopná udělat částečně repasované za 80000, jinak je cena 200000. Je to pro nás velice zátěžová situace, nedůstojné člověka plazit se bez nohy po zemi🤨 Působí to i na jeho psychikou. Vše mohu doložit lékařskou zprávou. Děkujeme 🙏😇










