Ráda bych touto cestou pomohla své velmi dobré kamarádce Renče, kterou znám již několik let a které se před pár dny bohužel život otočil vzhůru nohama. Ona sama by si o pomoc neřekla, ale jelikož je to člověk, který by se pro ostatní rozdal a neznám ji jinak, než s úsměvem na tváři, tak je tohle to nejmenší, co pro ni můžu a hlavně chci udělat.
Renča se s Michalem seznámila před několika lety a v roce 2019 svůj vztah zpečetili krásnou svatbou v jednom malebném penzionu. Společně vychovávali syna Davídka, který jde letos v září do první třídy.
Jejich vztah byl krásný, občas nějaké přeháňky, jak už to v každém vztahu bývá, ale měli jeden druhého a to bylo to hlavní.
Život však vždy nejde podle našich představ.
Před pár dny našla Renča svého manžela Michala doma bez známek života. Následně bylo zjištěno, že mu praskla aorta a že jeho smrt byla okamžitá.
Renča tedy zůstala sama se svým šestiletým synem Davídkem.











