Jmenuji se Petr je mi 55 let a 17 let jsem v invalidním důchodu. Bylo mi diagnostikováno onemocnění dolní pravé končetiny, achilovky, kotníku, trombózy, teď se přidalo onemocnění plotýnky, každých 1/2 roku chodím na infuze a nebo obstřik do páteře, aby člověk mohl trochu fungovat. Používám elektrický vozík, bez něho to bohužel nejde, je to můj velký pomocník.










