Dobrý den, musíme požádat veřejnost o pomoc, postihla nás kočičí apokalypsa máme nyní přes 20 opuštěných koťat a víme, že na veterinární péči nám budou chybět peníze. Jen v srpnu jsme přijali deset koťat z Kralup, které zde někdo prachsprostě poházel po městské části Lobeček. V září někdo v Neuměřicích vyhodil koťata v krabici k popelnici. Z veterinární kliniky ve Veltrusech jsme přijali dalších 6 opuštěných koťat. Na takový příliv koťat nemáme dostatek financí a musíme založit veřejnou sbírku a zapojit širší veřejnost, ne jen naše sledující na sociálních sítích.











