Sbírka je určená mým rodičům z Nových Heřminov, které zasáhla povodeň. Dům, který už podruhé zrekonstruovali, poprvé když dům koupili, podruhé po povodni v roce 1997, byl zaplaven do výšky necelých dvou metrů, tudíž první patro, kde bydleli, je neobyvatelné. Téměř vše v domě a na zahradě je na odpis.










