V roce 2017 dostala příspěvek na zvlášní kompenzační pomůcku- motorové vozidlo, kdy byla ještě na obyčejném vozíku, který se po složení vešel do kufru. Nyní bohužel potřebuje auto, aby mohla vozíkem vjet do autobomilu. Na sociálce tedy nám bylo doporučeno, si zažádat o nový příspěvek za dva roky, kdy to bude od žádosti 7 let. Bohužel mamka musí momantálně jezdit dost často na výměnu katétru do nemocnice, i na další vyšetření, ijekce atd. takže dva roky čekat nejde. Sociální pracovnice nám řekla o možnosti, kdy si můžeme po 5 letech od podané žádosti žažádat o nový příspěvek pod podmínkou, že vrátíme peníze za auto, za dva roky a bude nám možná schválený příspěvek jako naposledy cca 120–130 000kč,- . Jenže v této cenové relaci nikde nelze najít tak velké auto, aby se do něj vešel vozík. Chtěl bych proto poprosit o pomoc. Auto, které maminka potřebuje stojí přibližně 500 000Kč,- .Byli bychom tedy rádi, za jakoukoliv částu, co by se na auto vybrala. Ulehčilo by ji to život a mohla by se opět socializovat, navštívit místa, z kterých by maminka měla mnoho nových vzpomínek a zážitků. Předem moc děkujeme za jakýkoli finanční příspěvek.
