Ráda bych se představila. Jmenuji se Kačenka, jsem ještě moc mladá, je mi necelých 7let a jsem kříženka jork+čivava. Paničce se nelíbilo jak chodím a občas knournu, utíkala se mnou na vet. protože už si to zažila jednou a díky péči veteriny ji pejsek ochrnul a musel se nechat uspat. No a veterinář potvrdil panicky předtuchu – nemoc SYRINGOHYDROMYLIA CERVIKALNI MICHY. Panička už jednu hodně nákladnou operaci zaplatila, abych neochrnula, ale na druhou bohužel už nemá penízky, zůstala po úmrtí mého druhého paníčka sama a při dnešních cenách už to nedokáže ušetřit. Dělám radost a společnost mé paničce, která je na mě moc hodná, zachránila mě před útulkem, dává mi svou lásku a péči, kterou potřebuji, protože musím brát léky na občasnou neurologickou bolest a jezdí se mnou na kontroly na kliniku do Prahy, kde mi i operovali a vždy musí udělat magnetickou rezonanci, která opravdu není levná. A já ji to vracím, jak umím a dokáží a nechci ji zarmoutit, pláče a zármutku si užila opravdu až příliš.










