Jimmík to neměl v životě úplně jednoduché. Objevila ho paní Mirka u hlavní silnice v Oseku před barákem, tak ho nakrmila dala na zahrádku a zavolala paní Lenku a ta si pro něj dojela a měla ho v dočasné péči. Kocourek putoval do další adopce, a to k paní Jarce, kde žil několik let. Měl se u ní opravdu báječně, ale osud jim nepřál. Před třemi lety paní Jarka zemřela a tak se pro Jimmíčka hledal nový domov. A to se dostal k nám. Je to náš mazlík a úžasný kocourek. Doma má ještě 23 letého kamaráda Čertíka, kterého jsme si též adoptovali. A kamarádku Mikinku, které je 7 let. Nyní ale potřebuje Jimm akutně vytrhat zoubky, a tento zákrok je nad naše síly, proto tímto způsobem žádáme o pomoc.