Esterka je kočička, která se ke mě dostala od majitele, který doslova čekal, až kočička umře hlady. Měl 13 zanedbaných koček o které se po upozornění sousedů postaral kočičí spolek a Esterku jsem si k sobě vzala já. Esterka se u mě dostala ze všech nemocí, které ji sužovali a krásně přibrala. Stala se z ní taková malá, chlupatá, veselá koulička. Jenomže teď Ester trápí zoubky a potřebovala by operaci, kde jí budou špatné zoubky vytrhány. Ale jelikož mám ještě šest zachráněných koček a jednoho zachráněného psa, a i já se nyní potýkám se zdravotními problémy, je tato operace nad moje finanční možnosti. Proto zkouším štěstí zde, abych mohla Ester dopřát kvalitní veterinární péči.
