Dobrý den, jsem majitelka půlročního kocourka Eliota, který už tři týdny bojuje s nevolností, horečkami, nechutenstvím a celkovou apatii. Trvalo dlouho, než jsme mu zajistili veterinární péči, která mu vyhovuje.
Bohužel jsem ale omezená co se týče finanční stránky, jelikož jsem student bez práce, jen s občasnými brigádami. FIP léčba je hodně nákladná. Prosím tedy o menší pomoc, která by Eliotovi zajistila větší jistotu při koupě kvalitních léčiv.
Děkujeme moc za jakýkoliv příspěvek. 💗😻











