Ahoj, jmenuji se Roman pocházíme z Mostu jsme otec Dominika, který se léčí už 5 let s vážnou nemocí Ewingův sarkom. Nemoc vznikla sama od sebe v levé noze. Po několika chemoterapiích, operacích a ozařování se nemoc vrátila do plic. Bohužel jsme se dověděli v nemocnici Motol, že už nemají léčbu ze vyčerpali všechny možnosti a že má měsíce života nikdo neví přesně. Syn je bojovník a nevzdává se, protože jsou i jiné možnosti v jiných klinikách či nemocnicích a to i mimo CZ. Za celou tu dobu jsem s ním všude a pořad a věřím že to zvládneme. A to hlavně i díky vám, protože si myslím, že lidé by si měli pomáhat a kord, když se to týká dětí. Za celou dobu jsem už vyčerpal všechny finanční prostředky a došlo to až tam, že jsem musel prodat auto a situace je momentálně taková, že už nevím kudy kam .Neboť si musím půjčovat z půjčovny a to jsou ne malé peníze . Jde také o každodenní potřeby léky cestovné antibakteriáni strava je to nelehká situace, kdy nemohu pracovat ale snažím se ze všech sil, aby měl co potřebuje. Nevíme jak dlouho bude mezi námi kolik máme času už jen to psát mě trhá srdce 🥲 dozvěděl jsem se dnes ze už není nikde žádná léčba a jde vlastně jen o čas dostává jen nějaké léky které mohou zpomalit růst nádorů ale život mu to ne zachrání proto mu chci plnit každodenní praní aby v tom krátkém životě zažil co chce a či ne zažil ne poznal ale stále se modlí ať tu mě co nejdéle 🙏děkuji vám všem dobrým lidém.
srdečně děkuji











