Vážené dárkyně a vážení dárci,
jmenuji se Adélka Křenková a chtěla bych vás moc a moc poprosit o příspěvek pro moji babičku Ivanu Jiráskovou. Babičce je 60 let a už 3 roky se léčí s rakovinou plic a kostrče.
Moje babička je pro mě ta nejlepší babička na světě, když mohla, darovala krev a vždy se snažila každému pomoci a nyní potřebuje pomoc od vás. Mám ji moc ráda a moc bych si přála, aby tu s námi byla ještě dlouho. Viděla nás, jak se sestrou a bratrancem půjdeme poprvé do školy, abychom mohli chodit společně do lesa na houby, na výlety a abychom toho spolu ještě spoustu zažili.
Chtěla bych, aby viděla naše úspěchy a radosti, které nás v životě čekají. Také bychom si s babičkou moc přáli, aby si ji sestra s bratrancem pamatovali, jelikož jim je pouze 1 rok a jsou ještě moc malí na to, aby přišli o babičku.










