Něco málo o mně.
Jsem přímej účastník bojů o Kyjev, bojoval jsem v záporoží, Kupyansku a Bachmutu, v současné době se zotavuji ze zranění a abych se v nemocnici nenudil, budu podporovat ukrajinské snažení alespoň sbírkami na materiál, který nám tu chybí. Pokud by vás zajímalo něco víc, můžete mě potkat na Twitteru pod přezdívkou Cohen the barbarian.
Postupně udělám 4 sbírky, minimálně v tomto prvním kole a všechny budou na Donio. Ke každé pak budou fotky z předávání, abyste měli jistotu, že vaše dary doputovaly tam, kam měly.
Stejně tak i všechny sbírky budou vypláceny vždy přímo subjektu, u kterého se daný materiál bude nakupovat, já ani mé účty v tomto procesu nebudu nijak figurovat.










