Pomůžete mi v léčbě, kterou musím teď kvůli téhle zákeřné nemoci absolvovat v Praze. Tu mi i můj pan doktor nasadil léčbu a to chemoterapii. Od ledna jezdím každý týden na injekci a kde taky dostávám tunu piškotů za odměnu. Každý večer mi táta dává i takový super bonbónky, který mi balí do šunky. Do dnes mi léčba hezky zabírala a uzliny po celém těle se mi vrátili do normálního stavu. Přešli jsme na delší léčbu a do Prahy začali jezdit každých 14 dnů. Začal jsem být i víc aktivní a klacky jsou teď moji největší nejlepší kámoši. No ale…
Dnes 3.dubna jsem byl zase na kontrole s zvětšenými uzlinami na celé levé straně (krk, bříško i stehna) pan doktor řekl, že mi tenhle typ chemoterapie přestává pomáhat a rakovina se vrací. Museli jsme tedy změnit naší léčbu, která zahrnuje o dost dražší injekce a léky. To bohužel moji mamku s tátou stojí moc peněz.😔 Teď musím pravidelně každých 14 dnů jezdit za panem doktorem. Doufám, že mi tyhle léky budou už zabírat a ja se dočkám svého brášky. Už teď se nemůžu dočkat.
Posílám packu
Vinný🐶
