Dobrý den, rád bych se Vám představil. Jmenuji se Tomáš Coufal,je mi 48let. Celý život jsem pracoval jako zámečník, svářeč,vždy mě bavilo něco důležitého vytvářet, stavět. Před 3mi lety ale následkem závažné nemoci museli amputovat levou nohu pod kolenem.
Dva roky jsem chodil o obyčejné, základní protéze,za používání francouzských holí .Ta je ale pro mě zcela nevyhovující.
Sbírku zakládám,abych si mohl pořídit kvalitní bionickou protézu,a mohl zase chodit a zapojit se do běžného života.
Předem děkuji všem za pomoc.










