Ahoj, touhle cestou bych Vás všechny chtěl poprosit o sbírku financí pro poslední rozloučení s Mým otcem. Otec podlehl nemoci, kde ho rakovina začala žrát. Bohužel jsem se o sbírce dozvěděl, až bylo pozdě. Lékaři už mu nedávali šanci, a tak ho pustili domu, kde nám umřel. Věřím, že vědět o sbírce dříve, otec by možná byl na živu.
Otec byl obětavý, milý, rád se smál. Žil jen pro rodinu…😢 Teď bych mu to chtěl všechno vrátit. Nestihl jsem se s ním ani rozloučit. Jsem živnostník, ale v dnešní době nevydělám až tak veliké peníze. Se splatností až 90 dní nemám možnost zajistit pro svého otce ani pohřeb. 😢 🖤 🖤 🖤 🖤 🖤
Přátel moc nemám a nemá mi kdo pomoci. V tak těžké době, kdy jsem přišel o otce, se nesoustředím ani tolik na práci.









