Rád bych nahrál ve studiu další písničky, ať už další cover, ale i skladby, které jsem si sám napsal.
Něco málo můžete prohlédnout na YouTube kanálu: https://www.youtube.com/@JoeLehy07
Rovněž mám stránku na FB: https://www.facebook.com/JoeLehy07
Moc děkuji za pomoc









