Sbírka ukončena:

Sbírka na koupi 9-místného auta pro neziskovku

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
700 000 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Sbírka na koupi 9-místného auta pro neziskovku

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Großberg Teufel's, z.s.
Datum přidání
19. 6. 2023

Představení projektu

Dobrý den,

tak jako se rozrůstají rodiny, tak se rozrůstá i ta naše, spolek. Bohužel je pro nás nutností již větší auto, nejlépe 9-místné. Která by sloužilo ať jako dodávka, tak či na převoz na výstavy, či laufy po Evropě. Z vybraných peněz s Vaši pomocí by jsme zakoupili 9-místnou dodávku, kterou již nezbytně potřebujeme k fungování spolku. A věříme, že s Vaši podporou a pomocí, budeme schopni již letos minibus/9-místní dodávku pořídit.

Předem velice děkujeme Všem, kteří nás podpoří.

Kdo za projektem stojí?

Jsme nezisková organizace, spolek, Krampus skupina, která vznikla v roce 2019. Od roku 2020 jsme registrovaný jako spolek.  Zabýváme se organizováním, činností a aktivit Krampus, Percht, běhy, laufy. Napomáháme rozvoji veřejného života, kultury, zdraví apod. Zejména aktivní propagací Krampus. Pořádáme benefiční akce, dětské dny,  akce pro děti, sbírky pro nemocné děti, matky samoživitelky, či neziskové organizace, spolky, mateřské a základní školy, či zoologické zahrady. Pomáháme taktéž  finančně slabším rodinám s nemocnými dětmi.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze použijeme na koupi minibusu/9-místného auta pokud by se vybrala dostatečná částka. Pokud by se podařilo nakonec vybrat více. Tak jako vždy s penězi naložíme ku prospěchu našeho poslání pro nemocné děti, ať na koupi potřebných věcí pro ně, či na uspořádání aktivit pro děti, formou dětských dnů, či sportovních, záživných aktivit pro ně.

Předem velice děkujeme

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
1 000 Kč  •  23. 6. 2023 19:47

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat