Před 8 roky mi byla diagnostikována agorafobie jedná se o psychickou poruchu neboli ataku.
Tudíž je pro mně složité cestovat autem,vlakem či autobusem,pokud se tak stane automaticky své tělo vystavím křečím a dušností svaly se semknou a musím vydržet než to odezní a to i přesto že na to beru pravidelně prášky ne pokaždé to mu jde předejít.
Mám už za sebou mnohé sezení s paní doktorkou kde se učím k danému problémů přistupovat tak abych tomu dokázal čelit jako je dýchání uvést tělo do klidu ale i tak se tomu někdy nedá vyhnout.
A nejhorší věci na tom je že jako otec dvou dětí a manželky mi stále brání užívat si život naplno tudíž výlety a prostě celkově dovolené moc naplánujeme hlavně k vůli mě a to mě strašně mrzí.
