Dobrý den, jmenuji se Jana a sbírka je pro mně. Jsem po ročním léčení – rakovina prsa a bohužel do práce mě zpět zaměstnavatel už nechce a částečně invalidní důchod mi byl zamítnut, takže mě asi čeká úřad práce. Sbírku zakládám abych mohla zaplatit lázně, kde mi pomůžou ohledně hybnosti operovanee ruky, při které mi vzali 5 uzlin a bohužel po ozařování se mi ruka zhoršila a mám lymfedem dost to boli, a také věřím, že načerpám energii a nastartuje svůj nový život. Pojišťovna sice hradí ale když chcete jednolůžkový pokoj, tak bohužel všechny lázně si účtují doplatek, a já své úspory díky ročním léčení už vyčerpala. Předem všem moc děkuji








