Sárinka je 11-letá slečna, která se už rok potýká s neuroonkologickým onemocněním – rozsáhlý nádor krční míchy. Po operaci zcela ochrnula na všechny čtyři končetiny. Díky pečlivé a náročné rehabilitaci je dnes schopná chůze a používat částečně levou ruku. Bohužel, pravá ruka zůstává stále nehybná. Navíc má poškozené pravé rameno a hrozí úplné vymknutí ramenního kloubu a prasknutí kloubního pouzdra. V celé České republice nebyli schopni vyrobit funkční ortézu a závěs na ruku. Lékaři z FN Motol pro Sáru vyjednali konzultaci s rakouskou firmu Pohlig, která se zabývá výrobou ortéz na míru. Firma Pohlig nám pro Sárinku nacenila ortézu a závěs na cca 5000 Euro. Bohužel, my jako rodina, už nejsme schopni tuto částku uhradit. Proto se na Vás všechny obracíme o pomoc, abychom Sárince mohli zaplatit ortézu díky níž bude mít Sárinka možnost na další zlepšování a pokračování v rehabilitacích.
Sárinka je pro nás všechny neskutečná bojovnice a nejstatečnější slečna. Po celou dobu si ani jednou nepostěžovala na svůj nelehký osud. Vše přijímá s neuvěřitelným optimismem a úsměvem. Od samého začátku chtěla se svým údělem bojovat a nikdy se nevzdala. Je velká milovnice psů a koní.










