Tuhle sbírku organizuji pro kamarády, báňské záchranáře.
"Jako zdravotníci z Báňské Záchranné služby bychom rádi dodali sanitku přímo na bojiště války na Ukrajině. Již jsme několik sanitních vozů přímo do války dodali, ale stále je to málo. Velice rádi bychom tuto sanitku odvezli na území Ukrajiny bez nároku na honořář pro nás.
Pracujeme na Záchranné službě v ČR a víme jaké je mít o jedno vozidlo pro práci v terénu navíc. I když se jedná o jedná o jediného člověka ,kterého sanitka včas doveze do nemocnice je to nejvíce co lze udělat. Na území Ukrajiny jde však o desítky raněných.
Již jsme takto formou sbírky 4 vozy na bojiště poslali a je to úžasný pocit přímo zdravotníkům u bojiště sanitku předávat.
Sanitka jede následně po převzetí ihned do místa kde
Ostatně je možné se podívat na úsměv vojáků na místě při předávaní jedné ze sanitek z letošního roku."









