Dobrý den. Jsme mladí rodiče Anna a Jiří kterým se před rokem a půl po naprosto bezproblémovém těhotenství narodila 21. 1. 2021 hočička s Downovým Syndrom Vanesska. Po porodu to pro nás byl obrovský šok, jelikož v 19 letech se tahle genetická vada téměř neobjevuje a v těhotenství byly veškeré testy, ultrazvuky a screeningy v pořádku.
Po porodu jsme hned trvali na genetických testech. Kdy se potvrdila TRISOMIE 21 – Downův syndrom. Ale i tak jsme se rozhodli od první chvíle, co se Vanesska narodila to nevzdat a vést naší malou holčičku krásným a normálním životem.











