Sbírka je pro kocourka, který to v životě asi neměl úplně nejlehčí – a osud mu bohužel naložil ještě víc…
Narazila jsem na Facebooku na dotaz, zda by si někdo nevzal dva kocourky po zemřelém majiteli. Jelikož už máme doma svých zvířat hodně, domov jsem nabídnout nemohla, ale nabídla jsem dočasnou péči, že zařídíme základní vyšetření u veterináře a najdeme kocourkům nový domov.
ALE – u Flíčka jsme objevili cosi v uchu, ze kterého mu vytékal hnis a krev.
Na hlavě měl ránu, kterou jsme zaléčili, a ranky na polštářcích také.
(Kocourci k nám přišli z bytu – viz fotky v albu.)
Každopádně u Flíčka jsme zjistili, že to „cosi“ v oušku je nádor.
Naše MVDr. odstranila, co šlo, ale na zbytek je potřeba operace u onkologa.
Takže s Flíčkem dojíždíme do Prahy na RegiaVet na onkologii.
Čekají nás další vyšetření – CT, rozbory v laboratořích apod.
Vzhledem k tomu, že máme i jiná zvířata, nemůžeme si dovolit investovat tolik, kolik by bylo potřeba. 🥺🖤
Tímto vás prosím o příspěvek v jakékoliv výši na léčbu pro Flíčka. 🐾🖤












