Sbírka pro Alfonse
Pěkný den Všem. Se čtyřletým Alfonsem se nacházíme ve velmi citlivé a nelehké situaci, kterou je třeba řešit co nejdříve, a tak se s těžkým srdcem obracím na Vás.
Alfonsovi byly diagnostikovány dva abscesy na dolní čelisti. Z provedených RTG snímků se nepodařilo přesně lokalizovat jejich umístění, a tak nám bylo doporučeno ještě vyšetření CT, které je však také nákladným krokem.
Řešení je takové, že se to bude muset vyřešit operativně, tzn. Alfonsovi by se vytrhly všechny postižené zuby, jelikož jejich kořeny dělají velkou neplechu a prorůstáním „dovnitř“ tlačí a ztenčují kost. Je to nelehká situace, protože jinak je to zdravý králíček s ohromnou chutí do života.
Bohužel, taková operace v rukou specialistů je pro mne velmi finančně náročná. Jsem studentkou vysoké školy a byť mám ke studiu brigádu, nejsem schopna pokrýt všechny výdaje na potřebnou léčbu. Po operaci je také nutné Alfonse dokrmovat a podávat mu potřebné léky.
Králíky mám dva, je to pár a nerada bych, aby ani jeden přišel o svého ušatého kamaráda.

Komu pomůžeme?
Alfons je čtyřletý zakrslý beránek s diagnostikovanými abscesy na dolní čelisti, které je potřeba řešit co nejdříve.
Alfons je můj nejlepší chlupatý kamarád a byl tu se mnou v dobrém i zlém, proto je nyní na mně, abych mu prokázala tu samou službu. Ráda bych mu pomohla co nejdříve, než se jeho stav zhorší a začne odmítat potravu. Je to vděčné zvířátko, které miluje pravidelné mazlení a dovádění se svou druhou ušatou kamarádkou. Je to zkrátka parťák do nepohody.
Problém se zoubky se objevil nedávno a troufám si říct, že se to stačilo podchytit včas, ovšem čas je momentálně náš největší nepřítel, a tak je k tomu třeba i přistupovat.










