Ahoj kamarádi.Jmenuji se Pipisek a chtěl bych se s vámi podělit o svuj smutný osud😥.Byl jsem i se svými čtyřmi sourozenci odhozen v Čáslavi u zimního stadionu.Kdyz nás tety začaly zachraňovat, hrozně jsem se bál.Vylezl jsem na střechu a tak mě museli sundavat hasici.Nakonec nás všechny odchytili a skončili jsme u hodne tety .Po case jsem ale zacal mit velke problemy.Zacal jsem byt slaby na zadni nozicky ,kyval hlavickou ze strany na stranu a hrozne jsem se motal.Byla mi diagnostikovana neurofip a podstoupil jsem na 3 tydny bolestivou léčbu.Ale můj stav se začal zhoršovat a já už se na nožičky vůbec nepostavil.Nemuzu se ani sám vylučovat.Teta se mnou pravidelně cvičí a nechceme to ani jeden vzdát.Podstupuju spoustu vyšetření krve,rentgeny i magnetickou rezonanci..Na te mi bylo zjisteno neurodegenerativni onemocneni mozku.Moznost lecby tady sice je ,ale je velmi nakladna.Teta se stara i o dalsi nemocne kocicky a neni v jejich silach vse financne utahnout.Na rentgenu mi byli take zjisteny staré zlomeniny tři zeber a nikdo neví co se stalo.Snad jen já sám…









