Ahoj, já jsem Marty, irský setr. Je mi teprve 6 měsíců, ale nevyvíjejí se mi dobře nožičky, a tak pánové veterináři rozhodli, že bych měl moji rodinu takhle brzy opustit a odejít za psími kamarády za duhu. Moje panička i mladý páníček jsou z toho moc smutní, nechtějí se se mnou tak brzy rozloučit a rozhodli se dát mi šanci zabojovat a ukázat, že tam ještě tak brzy nepatřím. Vyhledali lidičky, kteří na psí život pohlíží trochu jinak, a ti řekli, že na smrt je času vždycky dost. A tak se budeme všichni snažit, cvičit, rehabilitovat, možná se to neobejde bez ortopedické operace, a prostě ukázat, že i když jsou ty nožky křivé a slabé, zasloužím si žít a zažít krásné okamžiky se svou rodinou – třeba aspoň v lese či na horách.
A protože to bude stát kromě obrovské dřiny i trochu více peněz, než si moje rodina může dovolit, prosím všechny touto cestou o jakoukoliv pomoc, abych mohl chodit dlouhodobě na fyzioterapii, podstupovat hydroterapii, cvičit Dornovu metodu, dostávat doplňky stravy na mé špatné klouby a možná i podstoupit složitou ortopedickou operaci. Potřebuji vaši pomoc a předem slibuji, že to jen tak nevzdám.











