V těchto mrazivých dnech byla nalezena zraněná kočička, která kulhala a sama by venku nepřežila. Našla ji moje maminka spolu se svými vnučkami, mými dcerami, a vzala ji domů do tepla. Dala ji jméno Ayush(mongolské jméno). Krátce poté ale maminka skončila v nemocnici, a tak se o kočičku nyní staráme my. Hned jsme s ní navštívili veterináře. Kočička má za sebou základní ošetření, odparazitování, vyšetření a rentgen. Ten bohužel odhalil vážnou zlomeninu stehenní kosti, která si vyžádá neodkladnou operaci. Bez ní by kočička žila v bolesti a s trvalým omezením.









