Dobrý den.
Touto sbírkou by jsme chtěli pomoci nalezenému koťátku Kočíkovi.
Kočík je jedenácti měsíční kocourek, kterého jsme našli na podzim v prvních loňských mrazech před domem. Venku asi nebyl dlouho. Byl dobře živený a čistý, ale nikdo ho nepostrádal. Za to se na něm podepsal mráz a přes měsíc jsme zápasili o jeho život na antibiotikách. Měl velmi těžký zánět průdušek, ale bojoval statečně.
Před dvěma měsíci se mu začalo špinit ouško a tak jsme hned jeli na veterinu. Bohužel na místě lékař zjistil, že hluboko v uchu má polyp, který utlačuje celé ouško a patrně i bubínek. Je nutná operace. Pod polypem je zánětlivé ložisko. Hnis který je vidět z venku je pouze nepatrné množství, které se dostává přes polyp ven. Pan doktor také říkal, že se polyp může zvětšit a začít tlačit na mozek. Při dalších kontrolách se polyp stále zvětšuje. Máme o něj hrozný strach.









