Mladému tatínkovi Tomášovi D. se po 3 letech remise vrátil nádor na mozku, který ale bohužel tentokrát nejde odoperovat a kvůli velikosti se nemůže ani ozářit (jedná se o difúzní astrocytom, grade II). Z tohoto důvodu mu byla nasazena pouze paliativní chemoterapie. Po konzultaci s onkologem, kde už mu klasická medicína nedokáže pomoci, jsme kontaktovali německé pracoviště, které se zabývá alternativní léčbou nádorových onemocnění tzv. imunoterapie dendritickými buňkami a má velmi dobré výsledky. Tomáš byl vybrán jako vhodný kandidát na léčbu a bylo nám doporučeno s léčbou začít co nejdříve.
Bohužel na tuto léčbu pojišťovny nepřispívají a proto jsme se rozhodli založit tuto sbírku..










