Představení sbírky
Malá Mia je teprve 1,5 měsíční štěňátko, které si místo bezstarostného začátku života prošlo bolestí a strachem. Teď má ale šanci na nový život.

Komu pomůžeme?
Ahoj jmenuji se Mia! Byla jsem zachráněna ze slovenské osady. Mám zlomenou zadní nožičku, což potvrdil i rentgen. Tak malé štěně jako jsem já by mělo běhat, hrát si a objevovat svět – a ne místo toho trpět bolestí.
Tatínek s maminkou pro mě neváhali jet i více než 300 km, abych dostala šanci na život, kde se nebudu bát a kde budu milovaná. U svých nových rodičů už konečně poznávám, že existuje i bezpečí a láska.
Abych ale mohla žít plnohodnotný život, nutně potřebuji operaci – chirurgické zpevnění nožičky (dlaha/operace kosti). Bez toho mi hrozí trvalé následky.
Rodiče si sami bohužel nemohou dovolit zaplatit tak náročnou operaci. Proto se obracím i s rodiči na vás.
Každá koruna pomůže Mie udělat první bezbolestné kroky a vyrůst ve šťastného pejska, který dostal druhou šanci.
Pokud nemůžete přispět, budeme moc vděční i za sdílení ❤️
Děkujeme všem, kterým osud malé Mii není lhostejný.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Vybrané peníze půjdou na:
- operaci zlomené nožičky
- veterinární péči a kontroly
- léky a následnou léčbu
Pokud by se vybralo více než je potřeba tak zbytek půjde na pomoc ostatním pejskům zachráněným z podobných podmínek jako je Mia.





















