5. 1. 2026 17:56
Nevím, jestli vůbec existují slova, která by dokázala vyjádřit naši vděčnost. Přesto se o to pokusim…
Děkuju každému, kdo Sofince přispěl, každému, kdo její příběh sdílel, každému, kdo na ni myslel. Každé kliknutí, každá koruna, každá zpráva podpory pro nás znamenala mnohem víc než jen pomoc do sbírky. Znamenala naději. Pocit, že na to nejsme sami.
V nejtěžších chvílích, kdy se svět smrskl na nemocniční pokoje, operace, strach a bezmoc, jste nám ukázali, kolik dobra mezi lidmi pořád je. Díky vám víme, že Sofinka má kolem sebe obrovský kruh lidí, kteří jí drží palce, fandí jí a přejí jí lepší zítřky
Děkujeme, že jste Sofince dali víc než peníze.
Dali jste jí naději, víru a pocit, že na tenhle boj není sama.
Nikdy na to nezapomeneme. Z celého srdce – děkujeme.