Maminka samoživitelka se tříletým synem. Žila jsem s partnerem, otcem svého tříletého syna. Partner byl závislý na alkoholu a slovně i fyzicky mě napadal. Peníze na nájemné mi bral. Aktuálně je vykázán policií ČR a nesmí se k nám přiblížit. Synovi jsou krátce tři roky, jsem s nim doma, do práce zatím nemohu, protože syn není ještě přijat do mateřské školky. Jsem odkázána pouze na sociální dávky. Pokud dluh nehradím, dostanu výpověď z bytu a musíme byt opustit. Reálně hrozí, že mi syna odeberou. Do budoucna vyjdeme s pomocí sociálních dávek. Prosím tedy o pomoc touto cestou.











