Dobrý den, jsem maminka samoživitelka a mám dvě dcery, Šarlottku a Vanesku, které chodí do školky. O obě dcery se starám úplně sama a nemám se na koho obrátit. Práci si hledám, ale bohužel je od nás z vesnice špatné dopravní spojení. K tomu splácím nedoplatek za elektřinu a už nám moc financí nezbývá. Ráda bych vás proto požádala o příspěvek na nájem, elektřinu a plyn.









