Jsme sedm kamarádů z dopravní průmyslovky, kteří mají před sebou životní cestu – doslova. Letos maturujeme a chceme naše společné čtyři roky na střední oslavit ve velkém stylu. Vydáme se na nezapomenutelnou cestu napříč Balkánem. A jak jinak než stylově, vyrážíme dvěma legendárními Škodami Octaviemi s nesmrtelnými motory 1.9 TDI. Vyrazíme z Česka přes Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Albánii, Černou Horu, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko zpět do Česka. Výpravu zakončíme symbolicky na hoře Radhošť a v pivovaru Radegast v Nošovicích. Proč? Protože máme Radka prostě rádi. Máme rádi i cestování, Škodovky a máme smysl pro humor. Celou výpravu budeme poctivě dokumentovat. Samozřejmě, nemáme nějakou profesionální techniku, ale to neznamená že se nám nepovedou dobré záběry. Nakonec vznikne i film na YouTube o naší výpravě.
















