Ahoj. Jsem Ruda a umím na kytaru už asi 7 akordů a na ukulele 6, tak jsem se rozhodl, že vydám již svou druhou desku, a protože tu první jsem si nahrával zcela sám, rozhodl jsem se, že by stálo za to svěřit se do rukou „profesionálů“, jenomže oni za to chtějí peníze, tak mi nezbývá než obrátit se na vás…
Album bude obsahovat 15 většinou úplně nových písniček, a v některých si zahrají, či zazpívají mí kamarádi.












