Ahojky tak se trochu představím jmenuji se Zdenka je mi 40let narodil se mi chlapeček dala jsem mu jméno Martin, v porodnici měl pupeční kýlu, pak vše bylo ok, po uplynulých 7měsíců chlapeček nelezl vůbec nic až do 12mesicu začal mi chodit až v 3letech nemluvil, všeho se bál, padli mu 4roky stále nic, začal při chůzi padat na obličej, ze židle cokoliv kde seděl, šla jsem sním dětskému lékaři ten nás poslal dětskému neurologovi a bub bac bylo mu zjištěno epilepsie, dětský opožděný vývoj, tak postupovali jsme veškerý vyšetření.









