Dovolte, abych Vám představila mého syna Dominika. Je mu 13 let a chodí do sedmé třídy. Je to velmi hodný, ochotný a usměvavý klučina. Bohužel ale moc smíchu teď rozdávat nemůže, protože má opravdu velmi křivý chrup. Již od malička se zuby bojoval. Měl zuby navíc. Nyní druhé zuby rostou jak si chtějí a jemu se nejen špatně mluví,ale i jí. Zuby přesahují různě přes sebe a to dělá v puse velkou neplechu. No a smát se chudák také moc nemůže,protože se za své zuby stydí. Zubním lékařem byla doporučena ortodontická rovnátka na horní i dolní chrup. Domča kvůli tomu již podstoupil extrakci dvou stálých zubů a ještě ho čekají tři.










