Rád bych se Vám představil. Jmenuji se Rostík Vegel a je mi 7 let. Narodil jsem se s vzácnou vrozenou nemocí a to s cévní malformaci. Kvůli ní jsem hned po narození podstoupil operaci, která mě ohrožovala na životě, ale JÁ přesto bojují dál. Mám pohyb moc rád a i přes slzy se nevzdávám. K dalšímu dosažení cíle je pro mě potřebný LEHKÝ invalidní vozík, který mi pomůže s přesunem. A cvičením se budu učit dále jak správně používat své tělo. I když je pro mě pořád těžké a náročné, tak díky své rodině je pro mě vše snadnější, protože na to nejsem sám. Čím jsem si jistý je to, že píle a trpělivost jsou mou silnou stránkou. Udělám vše proto, abych své rodině mohl oplatit jejich lásku a čas, kterou mi tak nezištně dávají.
A na závěr bych moc rád poděkoval celému mému týmu, kteří mi s mou životní cestou pomáhají a v první řadě rodičům, sestřičce Nelči, mé blízké rodině, přátelům, kamarádům a všem lidem s dobrým srdcem.











